Nagrađeni projekti

Nagrađeni studentski projekti

Tijekom svojeg obrazovanja na preddiplomskim, diplomskim i poslijediplomskim studijima studenti sudjeluju u izradi više projkeata u sklopu pojedinih kolegija. U izradi koriste i različite suvremene softverske alate koji se u praksi koriste kao podrška poslovanju i poslovnom odlučivanju. U sklopu Dana Informacijske tehnologije pojedini studenti i studentski timovi koji su izradili najbolje projekte u svojoj generaciji imat će priliku prikazati svoje uratke svojim kolegama, nastavnicima, ali i široj zainteresiranoj javnosti. Na ovaj način želimo potaknuti najbolje studnete te ih nagraditi za njihov trud.

Nakon izlaganja projekata publika će imati mogućnost glasovanjem odabrati najbolji projekt. Svi članovi publike koji ispune glasačke listiće i sami stječu pravo za sudjelovanje u nargadnoj igri za publiku te mogućnost osvajanja atraktivnih nagrada.

Popis najboljih studentskih projekata
(zbog ograničenog vremena, samo dio projekata će biti prezentiran)

RB Naziv projekta Članovi tima Kolegij
1. Primjer alata za upravljanje znanjem - Interspire Knowledge Manager Sandro Juković