Prijediplomski studij - Informatika

Poglavlje 10: Rizici primjene IT-a u poslovanju
Poglavlje 11: Organizacija i upravljanje informatikom kao poslovnom funkcijom

OBAVIJEST

• Nakon upisa ocjena u prvom zimskom ispitnom roku prestaje interakcija sa studentima preko Google Classroom-a, a sve obavijesti se objavljuju na ovoj Web stranici
  • Studenti mogu dobiti potpis i u vrijeme konzultacija i u vrijeme upisa ocjena u ispitnim rokovima.
  • Termine ispita pred povjerenstvom oglašava tajnica Katedre za informatiku na službenom obrascu, uz kabinet nastavnika ili na oglasnoj ploči Katedre.

UPUTE ZA VJEŽBE NA RAČUNALIMA!

• Korištenje računala moguće je isključivo uz primjenu osobnog elektroničkog identiteta iz sustava AAI@EduHr.
• Studentima koji su fakultet upisali u sustavu državne mature se podaci o njihovom osobnom identitetu nalaze na dokumentu koji su dobili prilikom upisa – dokument na kojem se nalazi aktivacijski kod za studomat.
• Na tom dokumentu se nalazi podatak o elektroničkom identitetu, a zaporka (password) identiteta je aktivacijski kod.
• Studenti koji još nemaju podatke iste mogu dobiti kod svog referenta u Studentskoj referadi u uredovnom vremenu, odnosno, u Informatičkom centru u vremenu od 14 do 15 sati.

Termini za potpise, uvid u testove i upis ocjena u zimskom ispitnom roku objavljuju se na oglasnoj ploči uz kabinet 504A.