Swedish day - Path towards sustainability & innovation

Swedish

Drage studentice i studenti,

Veleposlanstvo Švedske i Ekonomski fakultet - Zagreb pozivaju vas na događanje “Swedish day - Path towards sustainability & innovation”, koje će se održati u utorak 29. studenog 2022. godine u Knjižnično-dokumentacijskom centru od 10 do 13 sati

Tema događaja su inovacije, što je potrebno da one budu uspješne, te pronaći rješenja za postavljanje sustava koji potiče inovacije.

Uz panel (Bjelin, Foreo, Ericsson Nikola Tesla i IKEA) i predavanja (Vinnove) na kojima će sudjelovati predstavnici brojnih švedskih kompanija koje posluju u Hrvatskoj (AstraZeneca, Bjelin, Ericsson Nikola Tesla, Foreo, IKEA, Securitas i SKF), tijekom prigodne FIKE   - tradicionalna švedska pauza za kavu i kolače, imat ćete priliku za networking sa predstavnicima švedskih kompanija.

Prijaviti se možete putem ovog linka https://forms.gle/i2YECxNo29xmCyiu6

Vi ser fram emot att träffa er, čekamo Vas i vidimo se u utorak 29.11. od 10 do 13 sati na Ekonomskom fakultetu - Zagreb.

Fika