Ekonomski fakultet - Zagreb
Studentski posao u Ergomed istraživanja Zagreb d.o.o

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, na dulji vremenski period uz mogućnost stalnog zaposlenja

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  30 kn

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 3
Opis posla: Administrativni poslovi
Posebna znanja i vještine: studenti završnih godina ekonomije (područje struke: kvalitativna analiza upravljanja financijskim rizicima), znanje engleskog jezika B2, organiziranost, snalažljivost, odgovornost s povjerljivim podacima i predanost radu
Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, 9-17h

Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%
Ostale napomene i uvjeti:Traže se studenti s dovoljno slobodnog vremena (po mogućnosti apsolventi) koji mogu raditi 4-5 dana u tjednu od 9-17. Odgovoran i ozbiljan studentski posao

Način i kontakt za prijavu studenata: prijava na e-mail adresu: martina.juric@primevigilance
Kontakt osoba: Martina Jurič, HR Assistant – martina.juric@primevigilance.com