Porezna konferencija – Utjecaj poreza na investicije i zapošljavanje

Na Ekonomskom fakultetu  31. siječnja 2020. održat će se Porezna konferencija – Utjecaj poreza na investicije i zapošljavanje.

Cilj konferencije je potaknuti razmjenu ideja i mišljenja te pružanje praktičnih preporuka za unapređenje poreznog sustava Republike Hrvatske kroz dijalog glavnih sudionika i predstavnika poreznih obveznika i države. Konferencija je namijenjena svim javnim i privatnim tvrtkama, poslovnim savjetnicima, ekonomistima i pravnicima, akademskoj zajednici, Vladinim i nevladinim organizacijama.

Konferenciju organiziraju  Ekonomski fakultet – Zagreb i Deloitte d.o.o.,  a održava se pod pokroviteljstvom Ministarstva financija. Programski partneri konferencije su Institut za javne financije i Intra-europska organizacija poreznih uprava (IOTA).

Više informacija i program pogledajte ovdje