Vijesti s Katedre

SURADNJA IZMEĐU HRVATSKOG INFORMACIJSKOG I DOKUMENTACIJSKOG DRUŠTVA I KATEDRE ZA INFORMATIKU
Predstavnici HID-a i Katedre za informatiku Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu sastali su se u srijedu 16. ožujka 2016. u prostorijama Katedre na Trgu J. F. Kennedyja 6 u Zagrebu kako bi razgovarali o mogućnostima suradnje.
Sudionici sastanka su se upoznali s aktivnostima HID-a i Katedre za informatiku, a u razgovoru su se  pokazala moguća područja zajedničkih aktivnosti između stručnjaka okupljenih u HID-u i Katedre za informatiku poput edukacije, istraživanja i sl. Dogovorena je daljnja suradnja na unaprijeđenju nacrta planiranog specijalističkog studija kojeg će provoditi Katedra za informatiku, te na razvoju mogućnosti uključivanja stručnjaka HID-a u druge aktivnosti Katedre za informatiku.