Dan informacijske tehnologije 2016

Povodom proslave 96. godišnjice Sveučilišta u Zagrebu Ekonomskog fakulteta Katedra za Informatiku organizira 11. Dan Informacijske tehnologije s tematikom: "Put u digitalnu budućnost: Smart Enterprise, Smart City, Smart Society".  Manifestacija će se održati  u srijedu, 30. studenog 2016. godine u dvorani broj 51 Ekonomskog fakulteta - Zagreb s početkom u 10.15.
Program manifestacije uključuje:
  • 10.15 – 10.30 Svečano otvaranje: pozdravni govori dekana Ekonomskog fakulteta - Zagreb prof.dr.sc. Lajoša Žagera i pročelnika Katedre za Informatiku prof.dr.sc. Ivana Strugara
  • 10.30 – 11.45 Okrugli stol na temu "Put u digitalnu budućnost: Smart Enterprise, Smart City, Smart Society" - moderator: prof.dr.sc. Velimir Srića; sudionici: mr. sc. Ivan Vidaković (Microsoft), dr. sc. Slavko Vidović (Infodom)
Pozivamo studente, zaposlenike Fakulteta i sve zainteresirane da nam se pridruže.