Rasporedi pisanja ispita

Monetarna politika
ISPITNI ROK 18.09.2020. IZ KOLEGIJA MONETARNA POLITIKA, MONETARNO-KREDITNA POLITIKA, MONETARNA TEORIJA I POLITIKA ODRŽAT ĆE SE KAO ONLINE ISPIT. MOLIMO STUDENTE KOJI IZLAZE NA ISPITNI ROK 18.09.2020. (ISKLJUČIVO TAJ ROK, ZA OSTALE ROKOVE ĆE BITI FORMIRAN NOVI CLASSROOM) DA SE PRIJAVE NA CLASSROOM (lozinka: 2fc5227). Molim pročitajte sve obavijesti.

Monetarna analiza
ISPITNI ROK 10.09.2020. IZ KOLEGIJA MONETARNA ANALIZA  ODRŽAT ĆE SE KAO ONLINE ISPIT. MOLIMO STUDENTE KOJI IZLAZE NA ISPITNI ROK 10.09.2020. (ISKLJUČIVO TAJ ROK, ZA OSTALE ROKOVE ĆE BITI FORMIRAN NOVI CLASSROOM) DA SE PRIJAVE NA CLASSROOM (lozinka: j66xr5t  )
Molim pročitatje sve obavijesti.

Monetary policy
Monetary policy on-line exam will be held on
Thursday 10th of Septemberat 4 p. The new Classroom Course is opened. Please join to the classroom curse Monetary policy exam 10.9.2020.The course code is kqxa46s      Please read all information.

Osobne financije
ISPITNI ROK 10.09.2020. IZ KOLEGIJA OSOBNE FINANCIJE  ODRŽAT ĆE SE KAO ONLINE ISPIT. MOLIMO STUDENTE KOJI IZLAZE NA ISPITNI ROK 10.09.2020. DA PRATE OBAVIJESTI KOJE ĆE OBJAVITI DOC.DR.SC. DAJANA BARBIĆ (Sve obavijesti vezane uz dosadašnje on line ispite dostupne su na classroom predmetu Lozinka:  vuarzlv  ).
Do sada je bila praksa da se na istom classroom predmetu vode svi ispitni rokovi pa pretpostavljam da će biti i dalje.