MENTORSTVO ZA DIPLOMSKE RADOVE, ZAVRŠNE RADOVE, SEMINARSKE RADOVE I POSLOVNE PROJEKTE
Sva mjesta za seminarske radove i poslovne projekte su popunjena i više ne uzimam mentorstva
za ovu ak.godinu!

Prijava za diplomske radove moguća je od danas isključivo putem obrasca koji je objavljen OVDJE.
Broj mjesta je ograničen i nakon što se popuni kvota, obrazac će se zatvoriti i više neće
zaprimati nove prijave.

Prijava za završne radove moguća je od danas isključivo putem obrasca koji je objavljen OVDJE.
zaprimati nove prijave.

ISPITNI ROK
Ispitni rok iz kolegija "Osobne financije", "Javne financije" i "Porezni sustav Hrvatske" održat će se online.
Molim da se svi studenti koji izlaze na ispit i koji su već prijavili ispit pridruže classroom grupi.
ŠIFRE ZA PRISTUP ONLINE ISPITU I SVIM INFORMACIJAMA VEZANIM UZ ISPIT:
JAVNE FINANCIJE -

POREZNI SUSTAV HRVATSKE - ckf27or