Sveučilište u Zagrebu - Ekonomski fakultet

Hrvatski English
Brzi linkovi
Kontakti

Kontakti

Sveučilište u Zagrebu Ekonomski fakultet


Knjižnično dokumentacijski centar
Trg J. F. Kennedyja 6, 10000 Zagreb

telefon: 01/238-3287
fax: 01/2334877

e-mail: knjiznica@efzg.hr

 

​Pitajte knjižničare

Prijava za tečaj
  
BDIB coordinator

Prijedlozi/pohvale/žalbe

 

Djelatnici Knjižnično dokumentacijskog centra

 

Bacan Ivana

telefon: (01) 238 3356
e-mail: ibacan@efzg.hr
ured:  A-202

 

Brozović Silvana

telefon: (01) 238 3392
e-mail: sbrozovic@efzg.hr
ured:  A-203

 

Funes Ksenija

telefon: (01) 238 3393
e-mail: funes@efzg.hr
ured:  A-204


Jukica Davorka

telefon: (01) 238 3393
e-mail: djukica@efzg.hr
ured:  A-204


Marinović Đurđica

telefon: (01) 238 3274
e-mail: dmarinovic@efzg.hr
ured:  A-200


Mesarov Ljiljana

telefon: (01) 238 3356
e-mail: ljmesarov@efzg.hr
ured:  A-202


Panian Selimić Maja

telefon: (01) 238 3357
e-mail: mpanian@efzg.hr
ured:  A-205


Sirk Željko

telefon: (01) 238 3392
e-mail: zsirk@efzg.hr
ured:  A-203


Tokić Maja

telefon: (01) 238 3357
e-mail: mtokic@efzg.hr
ured:  A-205


Šimunović Marija

telefon: (01) 238 3250
e-mail: msimunov4@efzg.hr
ured:  A-200


Udiljak Bugarinovski Zrinka, voditeljica

telefon: (01) 238 3394
e-mail: zudiljak@efzg.hr
ured:  A-201