Novosti

Sastanak dobrodošlice sa studentima na razmjeni na EFZG-u u ljetnom semestru 2016./17.​

Organizatori:                   Ured za međunarodnu suradnju Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Mjesto održavanja:         Knjižnično-dokumentacijski centar, Europski dokumentacijski centar

Vrijeme održavanja:        Srijeda, 4. travnja 2017. godine

Sastanak dobrodošlice u Europskom dokumentacijskom centru knjižnično dokumentacijskog centra EFZG-a za strane studente koje na EFZG-u borave u ljetnom semestru 2016./17. U ovom semestru na razmjeni na EFZG-u boravi 80 studenata preko različitih programa mobilnosti: Erasmus+, bilateralnih programa sveučilišta, bilateralnih programa fakulteta i freemoveri. Studenti dolaze iz 20 zemalja iz cijelog svijeta: Belgije, Bugarske, Češke, Francuske, Grčke, Irske, Italije, Kine, J. Koreje, Latvije, Makedonije, Meksika, Nizozemske, Njemačke, Poljske, Portugala, SAD-a, Singapura, Slovačke i Španjolske.  Studentima je dobrodošlicu zaželio i prodekan za međunarodnu suradnju i akreditacije prof.dr.sc. Jurica Pavičić.