POPIS SVEUČILIŠNIH SPECIJALISTIČKIH STUDIJA

Važne obavijesti

Natječaj za upis nove generacije studenata na poslijediplomske specijalističke studije u akademskoj godini 2022./2023. otvoren je do 15. studenog 2022. godine, a tekst natječaja nalazi se na sljedećoj poveznici.

Obrazac prijave za upis na poslijediplomski specijalistički studij nalazi se na sljedećoj poveznici  .

VAŽNO!
Prema Odluci Fakultetskog vijeća, studentima predbolonjskih poslijediplomskih znanstvenih i stručnih studija, kojima je istekao rok za završetak studija po upisanom programu, dopušta se prijelaz odnosno nastavak studija upisom na bolonjski poslijediplomski specijalistički studij. Puni tekst Odluke Fakultetskog vijeća pročitajte ovdje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za sve informacije o studiju obratite se voditelju studija izv. prof. dr. sc. Tomislavu Globanu (tgloban@efzg.hr).

Dodatne informacije mogu se dobiti i u Referadi za poslijediplomske studije.