Popis studija

Važne obavijesti

Studenti mogu iskazati interes za pohađanje poslijediplomskog studija Ekonomika EU i javiti se direktno tajniku PDS-a dr. Tomislavu Globanu.

Kada se javi najmanje 10 kandidata natječaj će biti i službeno otvoren.

VAŽNO!
Prema Odluci Fakultetskog vijeća, studentima predbolonjskih poslijediplomskih znanstvenih i stručnih studija, kojima je istekao rok za završetak studija po upisanom programu, dopušta se prijelaz odnosno nastavak studija upisom na bolonjski poslijediplomski specijalistički studij. Puni tekst Odluke Fakultetskog vijeća pročitajte ovdje.

INFORMACIJE O STUDIJU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za sve informacije o studiju obratite se tajniku studija dr. sc. Tomislavu Globanu (tgloban@efzg.hr).

Dodatne informacije mogu se dobiti i u Referadi za poslijediplomske studije.