Obavijest vezano uz epidemiju koronavirusa

Poštovani kolegice i kolege,

Imajući u vidu pojavu epidemije koronavirusa, obavještavamo vas da Fakultet poduzima i da će i dalje poduzimati potrebne korake u cilju zaštite studenata i djelatnika – u skladu s uputama nadležnih tijela.

Na razini Sveučilišta u Zagrebu, dogovoreno je da će se dostaviti uputa o postupanju u navedenoj situaciji. Isto tako, dogovoren je sastanak predstavnika svih sastavnica Sveučilišta u petak, 28.02.2020. Na sastanku će se raspravljati koordinirano postupanje u vezi epidemije.

Za sada je jedina dostupna preporuka da se ne putuje u Italiju i da se otkažu mobilnosti nastavnika i studenata u tom smislu.

Izvještavat ćemo vas o predmetnoj problematici putem e-pošte i/ili objava na internetskim stranicama Fakulteta – u skladu s dobivenim službenim informacijama.

S poštovanjem,

Prof. dr. sc. Jurica Pavičić