Obavijest studentima Preddiplomskog stručnog studija o pohađanju nastave iz predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura

O B A V I J E S T
Studentima Preddiplomskog stručnog studija o pohađanju nastave iz predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura

1. Redoviti studenti Preddiplomskog stručnog studija obavezni su  prisustvovati  nastavi iz predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura.
  2. Izvanredni studenti Preddiplomskog stručnog studija također su obvezni  prisustvovati  nastavi  iz predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura.
  3. Izvanredni studenti Preddiplomskog stručnog studija oslobođeni su prisustvovanja nastave, ako su u radnom odnosu, što dokazuju Potvrdom poslodavca koju predaju na konzultacijama.

Nakon odrađene nastave Tjelesne i zdravstvene kulture studenti dobivaju potpis u indeks.

INFORMACIJE  O KOLEGIJU SE NALAZE NA STRANICAMA KATEDRE TZK.

STUDENTSKA REFERADA