Uručena EPAS akreditacija

EPAS akreditacija za preddiplomski studij poslovne ekonomije na engleskom jeziku - EBIP/BDiB uručena je dekanu Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tonćiju Lazibatu, na godišnjoj skupštini EFMD-a (European Foundation for Management Development) 6. lipnja 2011. godine u Bruxellesu. U EFMD je učlanjeno 750 institucija iz 82 zemlje, a prestižnu EPAS akreditaciju posjeduje 57 studijskih programa u svijetu.

Za Ekonomski fakultet i Sveučilište u Zagrebu ova akreditacija znači potvrdu akademske izvrsnosti,  proširenje međunarodne suradnje i priznanje dosadašnjim naporima svih djelatnika Ekonomskog fakulteta.
Ova akreditacija studentima sveučilišnog programa EBIP/BDiB znači dodatnu prepoznatljivost na međunarodnom tržištu rada.

Preuzmite i poslušajte izjavu Dekana >>> (5 MB, mpeg4)