Uključi se u udrugu menadžera TIM

Udruga TIM je udruga smjera menadžement osnovana s ciljem razvitka i unapređenja edukacije studenata, te radi boljeg upoznavanja članova udruge sa područjem menadžmenta, njih međusobno kao i stvaranja brojnih kontakata u poslovnom svijetu i izvan njega.

Ako želiš: Izraditi i voditi vlastiti projekt!
                  Biti izabran u vodstvo udruge!
                  Stjecati nova znanja!
                  Stvoriti kontakte!

Dođi i prijavi se od 14 do 16 ožujka od 10 do 14 sati na info pult Fakulteta ili pošalji svoje podatke na mail udruga.tim@gmail.com!
Više informacija možeš pronaći na web stranici udruge www.udruga-tim.hrte putem Facebook stranice udruge (Studentska udruga TIM).