Tim studenata Ekonomskog fakulteta najbolje rangiran tim iz Hrvatske na Googleovu natjecanju

Studenti Ekonomskog fakulteta Taja Kuzmić, Josip Mileta, Ivan Paštrović, Jelena Tomić, Maja Šuman i Filip Krbavac koji pohađaju kolegij "Internetski marketing" pod mentorstvom doc. dr. sc. Vatroslava Škare, ostvarili su zapažen uspjeh na ovogodišnjem Google Online Marketing Challenge (GOMC) ušavši među  5% najboljih timova koji su se natjecali, a ujedno su i najbolje rangiran tim iz Hrvatske.
Google Online Marketing Challenge je globalno natjecanje u vještinama digitalnog marketinga u kojem timovi studenata iz cijelog svijeta pokazuju znanje stečeno na kolegijima primjenom u praksi. Ove godine na natjecanju je sudjelovalo više od 12.000 studenata iz 65 zemalja svijeta, a timove je vodilo više od 600 mentora. Plasiranje među 5% najboljih na ovom natjecanju  još je jedan od dokaza kako Ekonomski fakultet u okviru sveučilišnog obrazovanja postiže relevantne rezultate za praksu te pruža znanja i vještine koji dobro pripremaju studente za tržište rada.
Više informacija dostupno je na linku