Prva nagrada za doktorsku disertaciju na EDAMBA Thesis Competition 2015 dodijeljena dr. sc. Ani Ivanišević Hernaus

Europsko udruženje doktorskih studija (European Doctoral Association in Management and Business Administration – EDAMBA) svake godine nagrađuje najbolje doktorske disertacije iz područja ekonomije i poslovne ekonomije. Na ovogodišnjem natjecanju, u konkurenciji doktorskih disertacija iz 24 zemlje i 57 sveučilišta, dr. sc. Ana Ivanišević Hernaus, viša asistentica na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, dobila je prvu nagradu za doktorsku disertaciju pod naslovom „Razvoj društveno odgovornih financijskih ulaganja primjenom različitih strategija ulaganja“. Nagrađena disertacija izrađena je pod mentorstvom prof. dr. sc. Alena Stojanovića.
Sažetak disertacije bit će objavljen u EDAMBA Journal, a dr. sc. Ana Ivanišević Hernaus pozvana je na Godišnji skup EDAMBA-e u kolovozu 2015. godine, na kojem će prezentirati svoj rad. Više o samom događaju pročitajte ovdje.