Procjena potreba studenata za podrškom tijekom studiranja

Poštovane studentice i poštovani studenti,

Sveučilište u Zagrebu provodi istraživanje o procjeni potreba studenata za različitim oblicima podrške i o mogućim problemima koji se javljaju tijekom studiranja. Istraživanje se provodi u okviru projekta Unipsinet - razvoj mreže sveučilišnih studentskih službi, a sa svrhom razvoja službi podrške i aktivnosti koje će pomoći svim studentima Sveučilišta u Zagrebu u razvoju njihovih akademskih vještina, vještina planiranja i upravljanja karijerom te pružiti potrebnu podršku u mogućim izazovima s kojima se mogu suočiti tijekom studiranja.

Kako želimo razvijati upravo one oblike podrške i aktivnosti koje Vi sami smatrate potrebnim i u koje biste se voljeli uključiti, molimo Vas da, ukoliko dobijete upitnik putem e-pošte, odvojite trenutak svojeg vremena, za koje znamo da vam je dragocjeno, kako biste ispunili anketu i tako nam omogućili uvid u studentsku perspektivu. Prikupljene informacije bit će nam izuzetno vrijedne kao smjernice za kreiranje i pružanje podrške tijekom studiranja – i Vašeg, ali i budućih generacija studenata. Vjerujemo kako ćete prepoznati važnost Vašeg doprinosa i shvatiti ga kao društveno odgovorno djelovanje od kojeg dobit možete imati i Vi sami, ali i svi drugi sudionici visokog obrazovanja na Sveučilištu u Zagrebu. Mi to već prepoznajemo i na tome Vam najiskrenije zahvaljujemo.

U ime istraživačkog tima Unipsinet projekta,
Deniza Drusany
Stručna savjetnica za savjetovanje studenata
E-pošta: ddrusany@unizg.hr