Poziv studentima s invaliditetom Ekonomskog fakulteta u Zagrebu

U namjeri da Vam omogućimo što kvalitetnije sudjelovanje u nastavnom i ispitnom procesu te da Vam boravak na fakultetu učinimo što udobnijim, pozivamo Vas da nam pošaljete svoje prijedloge oblika pomoći i podrške i njihov opseg.

Molimo sve studente s invaliditetom Ekonomskog fakulteta u Zagrebu da popunjeni obrazac s prijedlozima i zahtjevima proslijede koordinatorici za studente s invaliditetom, prof.dr.sc. Mirjani Čižmešija na e-mail mcizmesija@efzg.hr ili da ga u pisanom obliku ostave u pretincu (glavna porta) na ime prof. dr. sc. Mirjana Čižmešija do 15. prosinca 2011. godine.
Molimo Vas da prilikom prijave dostavite i svoje osobne podatke (ime i prezime, e-mail adresu i telefon/mobitel, te adresu prebivališta i adresu boravišta) kako bi osigurali  što kvalitetniju međusobnu komunikaciju.

Vaš iskazan interes i opisane potrebe biti će od posebne važnosti pri oblikovanju smjernica Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu u osiguravanju pomoći i podrške koja Vam je potrebna.

Obrazac za prijavu se nalazi ovdje -->>

S poštovanjem,
Prof. dr. sc. Mirjana Čižmešija
Koordinatorica za rad sa studentima s invaliditetom