Posjet profesora i studenata doktorskog studija sa Sveučilišta u Grazu Ekonomskom fakultetu u Zagrebu

The official opening of the 1. year of the Bachelor Degree in Business study will be on Monday, October 4th at 2 pm at room number 14. All 1.year BDiB students and other BDiB students are kindly invited to participate in a short opening ceremony.
U petak, 10.06.2011. godine Katedra za računovodstvo, Ekonomskog fakulteta u Zagrebu ugostila je profesora Rainera Niemanna i studente poslijediplomskog doktorskog studija sa Sveučilišta u Grazu povodom održavanja seminara pod nazivom „Research in the Field of Accounting and Tax“. Studenti poslijediplomskog doktorskog studija iz Graza, kao i asistenti s Katedre za računovodstvo u Zagrebu prezentirali su teme  svojih doktorskih disertacija te razmijenili iskustva u dosadašnjim istraživanjima. Dobrodošlicu gostima poželjela je prodekanica za međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Nevenka Čavlek koja je ujedno održala i uvodno izlaganje o Fakultetu te goste upoznala s osnovnim informacijama vezanim uz povijest i razvoj našeg Fakulteta. Osim posjeta Fakultetu, gosti su posjetili i Hrvatsku zajednicu računovođa i financijskih djelatnika.