Održan EPAS Network Workshop

U organizaciji Ekonomskog fakulteta 9. i 10. ožujka 2016. održan je EPAS Network Workshop. Na radionici su sudjelovali prof. Michel Poté iz Europske zaklade za razvoj menadžmenta (EFMD), dr. Susan Ogden, voditeljica Poslovnog menadžmenta u Poslovnoj školi Sveučilišta Glasgow Caledonian, dr. Zita Kelemen, direktorica programa Međunarodnih studijskih programa Poslovne škole Corvinus iz Budimpešte, te Uprava i članovi akreditacijskog odbora Ekonomskog fakulteta.
Cilj radionice je bio uspostaviti EPAS mrežu predstavnika akreditiranih programa kako bi se olakšala daljnja suradnja te kako bi se omogućila proaktivna platforma za razmjenu iskustava i prakse.
Raspravljalo se o mnogim pitanjima vezanim za osiguranje kvalitete EPAS akreditiranih programa i institucija, kao što su  mobilnost studenata i osoblja, međunarodna suradnja te ostale mogućnosti suradnje.