Natupno predavanje dr. sc. Saša Jakšić

Na temelju članka 2. Odluke o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja ( NN 129/2005), dekan Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Lajoš Žager, dana 11.11.2015. godine,

O G L A Š A V A

Nastupno predavanje pristupnika u natječaju za izbor u znanstveno -  nastavno zvanje docenta na Katedri za statistiku,  dr. sc. Saše Jakšića, na temu:

"Primjena statističkih testova u poslovnom odlučivanju"

koje će se održati u utorak, 24. studenog  2015. godine u 10,15 sati u Kongresnoj dvorani   Ekonomskog fakulteta u Zagrebu u okviru redovite nastave grupi studenata treće godine preddiplomskog studija iz kolegija „Poslovna statistika“, pred stručnim povjerenstvom u sastavu:

-    Prof. dr. sc. Nataša Erjavec, predsjednica povjerenstva
-    Prof.. dr. sc. Ksenija Dumičić, član povjerenstva
-    Prof. dr. sc. Snježana Pivac, član povjerenstva ( Ekonomski fakultet Split)

Dekan
Prof. dr. sc. Lajoš Žager