Natjecanje umjetnih inteligencija: 17000kn nagrada

Studentska udruga BEST Zagreb u suradnji s IT tvrtkama organizira AI natjecanje koje će se održati 8. i 9. 11. 2015. u Zagrebačkom inkubatoru poduzetništva. Timovi do četiri studenta imat će šansu boriti se u simuliranoj areni protiv botova ostalih timova. Cilj natjecanja je pružiti programerima priliku da pokažu svoje znanje, predstave se IT tvrtkama te osvoje vrijedne nagrade u iznosu 10, 5 i 2 tisuće kuna za prva tri mjesta.
Nakon predstavljanja zadataka, natjecatelji će imati 20 sati za programiranje. Proglašenje pobjednika i predaja nagrada bit će 9.11.2015. u 16 sati na svečanom zatvaranju u ZIP-u.  Tvrtke partneri (ReversingLabs d.o.o., DOK - ING d.o.o., Span d.o.o., CloudSense, APIS IT d.o.o., Telegra D.O.O., Netgen) će također biti predstavljeni te će studenti imati priliku stupiti u kontakt i dobiti sve informacije koje ih zanimaju.
Prijaviti se i saznati više možete na web stranici www.best.hr/aibg/ te Facebook stranici https://on.fb.me/1MHDRzY