Natječaji za radna mjesta (stručne službe)

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
EKONOMSKI FAKULTET
r a s p i s u j e

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme u Službi za kadrovske i pravne poslove

1. Voditelj Službe za kadrovske i pravne poslove – 1 izvršitelj

Osim ispunjavanja općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa, kandidati na natječaj moraju ispunjavati sljedeće formalne uvjete:

- završen preddiplomski i diplomski sveučilišni pravni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni pravni studij
- najmanje pet godina iskustva na pravnim poslovima
- poznavanje stranog jezika
- psihofizičke sposobnosti za rad sa strankama
- dobro poznavanje rada na računalu.

Prijava mora sadržavati životopis i dokaz o ispunjavanju uvjeta: diplomu, domovnicu, dokaz o radnom iskustvu te potvrdu o nekažnjavanju.

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Kandidatom u natječajnom postupku smatra se osoba koja je podnijela urednu i pravovremenu prijavu na natječaj, zajedno sa svim prilozima, koja u potpunosti ispunjava formalne uvjete iz natječaja te koja je pristupila pismenom testiranju i intervjuu.

Kandidat koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju, na temelju posebnih propisa, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze koje posebni propisi definiraju.

Nepotpune, neuredne i nepravovremene prijave neće se razmatrati niti će podnositelji prijave biti pozvani na dopunu prijave.

Za kandidate prijavljene na natječaj, a koji prema priloženoj dokumentaciji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, provest će se pismeno testiranje radi provjere znanja bitnog za obavljanje poslova radnog mjesta za koje je raspisan natječaj, a to je područje radnog prava. Kandidati koji pismeno testiranje zadovolje s najmanje 60 postotnom točnošću bit će pozvani na intervju. Za kandidata koji neće pristupiti pismenom testiranju, odnosno intervjuu, u točno određeno vrijeme, smatrat će se da je odustao od daljnjeg natječajnog postupka.

Izbor kandidata po natječaju, uz zadovoljavanje svih formalnih uvjeta, obavljat će se na temelju rezultata pismenog testiranja i intervjua.

2. Stručni referent u Službi za kadrovske i pravne poslove – 1 izvršitelj

- završen stručni studij društvenog smjera ili srednja stručna sprema društvenog smjera
- najmanje tri godine radnog iskustva
- poznavanje stranog jezika
- dobro poznavanje propisa iz područja znanosti i visokog obrazovanja
- psihofizičke sposobnosti za rad sa strankama
- napredno poznavanje rada na računalu.

Prijava mora sadržavati životopis i dokaz o ispunjavanju uvjeta: svjedodžbu, domovnicu, dokaz o radnom iskustvu te potvrdu o nekažnjavanju.

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Za kandidate prijavljene na natječaj, a koji prema priloženoj dokumentaciji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, provest će se pismeno testiranje radi provjere znanja bitnog za obavljanje poslova radnog mjesta za koje je raspisan natječaj, a to je područje radnog prava i uredskog poslovanja. Kandidati koji pismeno testiranje zadovolje s najmanje 60 postotnom točnošću bit će pozvani na intervju. Za kandidata koji neće pristupiti pismenom testiranju, odnosno intervjuu, u točno određeno vrijeme, smatrat će se da je odustao od daljnjeg natječajnog postupka.

Prijave na natječaj, zajedno s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Ekonomski fakultet – Zagreb, Zagreb, Trg J. F. Kennedya 6, najkasnije u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim putem.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
EKONOMSKI FAKULTET