Natječaj za sudjelovanje u aktivnosti Studijski posjeti za 2011./2012. godinu u okviru Programa za cjeloživotno učenje

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za sudjelovanje u aktivnosti Studijski posjeti za 2011./2012. godinu. Aktivnost Studijski posjeti dio je Transverzalnog programa. Sudionicima studijskih posjeta omogućuje se upoznavanje s trenutnim stanjem u sustavima obrazovanja i osposobljavanja država sudionica Programa za cjeloživotno učenje.

Osobe koje se žele prijaviti na ovaj natječaj, a ispunjavaju uvjete navedene u natječaju, trebaju do zaključno petka 25. ožujka 2011. dostaviti prijavu s naznakom „Za natječaj studijski posjeti“ na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, 10000 Zagreb ili je osobno predati u pisarnicu Sveučilišta, Trg maršala Tita 14.

Tekst natječaja u cijelosti možete naći ovdje.