Natječaj za radno mjesto (stručne službe)

za radno mjesto u Knjižnično-dokumentacijskom centru

·         jednog (1) izvršitelja(m/ž) na radno mjesto I. vrste – dipl. knjižničar, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, uz obvezni probni rad od 3 mjeseca

Kandidati (m/ž) moraju ispunjavati opće uvjete za prijam u službu sukladno Zakonu o knjižnicama (NN 105/97, 5/98, 104/00 i 69/09) i Pravilniku o uvjetima i načinu stjecanja stručnih zvanja u knjižničarskoj struci (NN 28/11, 16/14 i 60/14), te sljedeće posebne uvjete:

·         2 godine radnog iskustva na knjižničnim poslovima,
·         znanje engleskog jezika,
·         poznavanje rada na računalu,
·         organizacijske i komunikacijske vještine te
·         psihofizičke sposobnosti za rad s korisnicima.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidati (m/ž) prijavi za radno mjesto prilažu:
·         životopis na hrvatskom jeziku,
·         dokaz o stručnoj spremi (preslika), položenom stručnom ispitu i ispunjavanju drugih uvjeta,
·         uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci),
·         domovnica ili izvadak iz matice rođenih (preslika) i
·         potvrda o radnom stažu.

S kandidatima (m/ž) koji ispunjavaju uvjete iz natječaja obavit će se razgovor i testiranje radi provjere znanja bitnog za obavljanje poslova za koje je raspisan natječaj.
Rok za prijavu je 8 dana od dana objave u „Narodnim novinama“. Nepotpune ili nepravovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.
Prijave se šalju poštom preporučeno ili dostavom osobno na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Ekonomski fakultet, Trg J. F. Kennedyja 6, 10000 Zagreb.