Natječaj za radno mjesto (stručne službe)

EKONOMSKI FAKULTET
raspisuje

za radno mjesto

Likvidator, 1 radnik na neodređeno vrijeme uz probni rad.

Osim općih uvjeta propisanim Zakonom o radu, kandidat mora ispunjavati i slijedeće uvjete:

- viša ili srednja stručna sprema
- psihofizičke sposobnosti za rad,
- minimalno pet godina radnog iskustva na financijsko – računovodstvenim poslovima,
- poznavanje rada na računalu
- poznavanje proračunskog računovodstva

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidati (m/ž) prijavi za radno mjesto prilažu:
* životopis,
* dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe) i ispunjavanju drugih uvjeta
* uvjerenje o nekažnjavanju ( ne starije od 6 mjeseci),
* domovnica ili izvadak iz matice rođenih ( preslika),
* dokaz o radnom stažu
Kandidat/kinja koji ostvaruje pravo prednosti kod prijama u radni odnos prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti dokaze o tom statusu i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.
S kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja bit će obavljeno testiranje iz poznavanja proračunskog računovodstva i rada na računalu o čemu će kandidati biti blagovremeno obaviješteni, a prednost kod izbora imaju kandidati koji imaju iskustvo u radu s aplikativnim softverom POINT.

Rok za prijavu je 15 od dana objave. Nepotpune ili nepravovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.

Prijave šaljite poštom ili dostavite osobno na adresu: Ekonomski fakultet - Zagreb, Trg J. F. Kennedya 6, 10000 Zagreb (s naznakom „za natječaj“).

Natječaj je objavljen u u Jutarnjem listu 27. prosinca 2013. i u Narodnim novinama 24. prosinca 2013.