Natječaj za nagradu Pero Jurković

Temeljem članka 7. Pravilnika o nagradi „dr. Pero Jurković“, Odbor za nagradu „dr. Pero Jurković“ dana 21. rujna 2015. godine  raspisuje

N a t j e č a j
za nagradu „dr. Pero Jurković“

I.
Raspisuje se natječaj za nagradu „dr. Pero Jurković“ na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu za 2015. godinu.
II.
Temeljem članka 5. Pravilnika o nagradi „dr. Pero Jurković“, nagrade se dodjeljuju za slijedeće skupine radova:

SKUPINA A: doktorske disertacije iz polja ekonomija, grana financije (sveučilišni poslijediplomski doktorski znanstveni radovi);

SKUPINA B: knjige monografskog sadržaja koji obrađuju aktualne teme iz polja ekonomija, grana financije;

SKUPINA C: znanstveni radovi iz područja financija koji su objavljeni u časopisima, zbornicima ili su na drugi način učinjeni dostupnima znanstvenoj i stručnoj javnosti.

III.
Prijave za dodjelu nagrada zaprimaju se zaključno do 20. listopada 2015. godine na Ekonomski fakultet – Zagreb, Trg J.F. Kennedya 6, 10000 Zagreb uz naznaku: Za nagradu „Dr. Pero Jurković“, ili izravno kod tajnice Katedre za financije Ekonomskog fakulteta - Zagreb gđe. Ankice Mikac.

Prijedlog treba sadržavati:
a)    ime i prezime kandidata,
b)    dva primjerka rada s kojim se kandidat javlja na natječaj te podatke o mjestu i vremenu obrane rada,
c)    izvješće povjerenstva o ocjeni rada (za doktorske disertacije), odnosno recenzije (za znanstvene monografije),
d)    životopis,
e)    kratko (do 50 riječi) obrazloženje razloga zbog kojih se rad prijavljuje za Nagradu.

PREDSJEDNIK ODBORA ZA NAGRADU
                                                                                      „DR. PERO JURKOVIĆ“