Natječaj za nagradu „Fedor Rocco“

Temeljem članka 3. Pravilnika o nagradi „Fedor Rocco“, Odbor za nagradu,  raspisuje

N a t j e č a j
za nagradu „Fedor Rocco“

I.
Raspisuje se natječaj za nagradu „Fedor Rocco“ na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

II.
Temeljem članka 5. Pravilnika o nagradi „Fedor Rocco“, nagrade se dodjeljuju za sljedeće skupine radova:

Skupina A: znanstveni radovi koji po značaju, znanstvenom doprinosu i novim znanstvenim spoznajama u području marketinga predstavljaju vrijedan doprinos razvoju marketinške teorije.
Skupina B: sveučilišni udžbenici koji po sadržaju, sistematizaciji poznatih i novih spoznaja, kao i po jezičnom izričaju značajno unapređuju obrazovni proces i populariziraju marketing.
Skupina C: radovi monografskog sadržaja koji obrađuju aktualne teme iz područja marketinga i u kojima sudjeluju tri ili više autora, te
Skupina D: znanstveni i stručni radovi mlađih znanstvenika koji su objavljeni u časopisima, zbornicima ili su na drugi način učinjeni dostupnima znanstvenoj i stručnoj javnosti.

III.
Prijedlog treba sadržavati: ime i prezime kandidata, naziv područja koje se izučava, naziv rada, naziv izdavača i godinu izdanja, a ako se radi o časopisu – naziv i broj časopisa u kojem je rad objavljen te kratko (do 50 riječi) obrazloženje razloga zbog kojih se rad prijavljuje za Nagradu.
Prijedlogu se moraju priložiti dva primjerka rada (1 primjerak rada u tiskanom obliku i jedan primjerak u elektroničkom obliku – (CD).

IV.
Prijave za dodjelu nagrada zaprimaju se zaključno do 5. studenog 2013. godine  putem  urudžbenog zapisnika.

PREDSJEDNIK ODBORA ZA NAGRADU
                                                                                     „FEDOR ROCCO“

Prof. dr. sc. Đurđana Ozretić Došen, v.r.
Dostaviti:
1.        Dekanatu Fakulteta
2.        Pročelnicima katedri
3.        Odboru za nagradu „Fedor Rocco“
   Prof. dr. sc. Đurđani Ozretić Došen, predsjednici
    Prof. dr. sc. Jurici Pavičiću