Natječaj za izbore u zvanja i na radna mjesta

EKONOMSKI FAKULTET
raspisuje

za izbor znanstveno–nastavno zvanje i radno mjesto

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavnom zvanju redovitog profesora za znanstveno područje društvenih znanosti, polje ekonomija, grana opća ekonomija na Katedri za trgovinu.

2. jednog nastavnika u znanstveno-nastavnom zvanju redovitog profesora za znanstveno područje društvenih znanosti, polje Informacijske i komunikacijske znanosti, grana Informacijski sustavi i informatologija na Katedri za informatiku,

3. jednog nastavnika u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje društvenih znanosti, polje ekonomija, grana financije na Katedri za financije.

4. jednog nastavnika u znanstveno-nastavnom zvanju docenta za znanstveno područje društvenih znanosti, polje ekonomija, grana opća ekonomija na Katedri za trgovinu.

Kandidati moraju ispunjavati uvjete Zakona o znanstvenog djelatnosti i visokom obrazovanju i Statuta Fakulteta.

Rok za prijavu je 15 od dana objave.

Kandidati (m/ž) prijavi za radno mjesto prilažu:
* životopis
* dokaz o znanstveno-nastavnom zvanju
* popis znanstvenih i stručnih radova,
* domovnicu ili izvadak iz matice rođenih.

Prijave šaljite poštom ili dostavite osobno na adresu: Ekonomski fakultet - Zagreb, Trg J.F. Kennedya 6,10000 Zagreb.

Tekst ovog natječaja objalvjen je u Vjesniku 11.06.2011.