Natječaj za izbor u zvanje i radno mjesto (nastavnici)

EKONOMSKI FAKULTET
raspisuje

- za izbor u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavnom zvanju izvanrednog profesora, za znanstveno područje društvenih znanosti, polje pravo, grana trgovačko pravo i pravo društava, na Katedri za pravo

Kandidati moraju ispunjavati uvjete Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i Statuta Fakulteta.

Rok za prijavu je 8 dana od dana objave.

Kandidati (m/ž) prijavi za radno mjesto prilažu:
* životopis,
* dokaz o znanstvenom/akademskom stupnju,
* odluku o izboru u znanstveno zvanje,
* popis znanstvenih i stručnih radova,
* domovnicu ili izvadak iz matice rođenih,

Prijave šaljite poštom ili dostavite osobno na adresu: Ekonomski fakultet - Zagreb, Trg J.F. Kennedjya 6, 10000 Zagreb.

ISPRAVAK DIJELA NATJEČAJA
za izbor u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto

Ispravlja se natječaj za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje izvanrednog ili redovitog profesora za znanstveno područje društvenih znanosti, polje ekonomija, grana ekonomika poduzeća na Katedri za ekonomiku poduzeća na način da se riječi „grana ekonomika poduzeća“ zamjenjuju riječima „grana ekonomika poduzetništva“.

U ostalom dijelu natječaj se ne mijenja te ostaje isti.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 dana po objavi ispravka natječaja na adresu: Ekonomski fakultet - Zagreb, Trg J.F. Kennedjya 6, 10000 Zagreb.

Napomena: Natječaj je objavljen u narodnim novinama na dan 15.07.2013.