Natječaj za dodjelu Dekanove nagrade u ak. god. 2011/12.

za dodjelu Dekanove nagrade u akademskoj 2011./2012. godini

Dekanovom nagradom nagrađuju se studenti preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija za dostignuća iz prethodne akademske godine studija te se nagrađuje:

- 5 seminarskih radova,
- 5 završnih radova,
- 5 diplomskih radova.

U okviru prijave rada za nagradu, mentor će priložiti preporuku odnosno obrazloženje po čemu predloženi rad udovoljava kriterijima izvrsnosti.

Dekan, na prijedlog Studentskog zbora, može dodijeliti i jednu ili više posebnih Nagrada studentu ili skupini studenata za izniman uspjeh u javnome nastupu ili djelovanju (športske skupine, studentske udruge i sl.)

Na natječaj se mogu prijaviti studenti koji ispunjavanju sve navedene uvjete i ukoliko su upisali studij po principu „godina za godinu“, odnosno bez ponavljanja godine, osim mirovanja.

Istom studentu nagrada se u pravilu može dodijeliti samo jedanput.

Prijave za natječaj primaju se od 05. do 12. studenog 2012. godine u uredu broj 5 (Referada za preddiplomski i diplomski studij) u vremenu od 12,00 do 14,00 sati.

NAGRADE ĆE BITI DODIJELJENE NA SVEČANOJ PROSLAVI DANA FAKULTETA, 03. PROSINCA 2012. GODINE.