Nastupno predavanje dr. sc. Martina Nakić

Na temelju članka 2. Odluke o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (NN 129/2005), dekan Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Lajoš Žager, dana 22.12.2016. godine

O G L A Š A V A

Nastupno predavanje pristupnika u natječaju za izbor u znanstveno -  nastavno zvanje docenta na Katedri za financije  dr. sc. Martine Nakić, na temu:
"Vrste i uzroci inflacije"

koje će se održati u utorak, 17. siječnja  2017. godine u 17,15 sati u dvorani  22 Ekonomskog fakulteta u Zagrebu u okviru redovite nastave iz predmeta  „Monetarna politika“,  pred stručnim povjerenstvom u sastavu:

-          Prof. dr. sc. Drago Jakovčević, predsjednik povjerenstva
-          Prof. dr. sc. Ivan Lovrinović, član povjerenstva
-          Prof. dr. sc. Zdenko Prohaska (Ekonomski fakultet Rijeka), član povjerenstva
-          Izv. prof. dr. sc. Gordana Kordić, zamjenski član