Nastupno predavanje dr. sc. M. Marković

Na temelju članka 2. Odluke o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja ( NN 129/2005), dekan Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Lajoš Žager, dana 28.11.2014. godine,

O G L A Š A V A

Nastupno predavanje pristupnika u natječaju za izbor u znanstveno -  nastavno zvanje docenta na Katedri za trgovinu, dr. sc. Milivoja Markovića, na temu:

"Međunarodni trgovački običaji, pravila, konvencije i norme"

koje će se održati u četvrtak, 11. prosinca  2014. godine u 19,00 sati u dvorani 5 Ekonomskog fakulteta u Zagrebu pred studentima IV godine Poslovne ekonomije na kolegiju Međunarodno poslovanje, pred stručnim povjerenstvom u sastavu:

-  Prof. dr. sc. Nikola Knego, predsjednik povjerenstva
-  Doc. dr. sc. Tomislav Baković, član povjerenstva
-  Izv. prof. dr. sc. Aleksandra Krajnović, član povjerenstva (Sveučilište u Zadru)
-  Izv. prof. dr. sc. Blaženka Knežević, zamjenik člana povjerenstva

Dekan