Nastupno predavanje dr. sc. Ana Novak

Na temelju članka 2. Odluke o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja ( NN 129/2005), dekan Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Lajoš Žager, dana 11.11.2015. godine,

O G L A Š A V A

Nastupno predavanje pristupnika u natječaju za izbor u znanstveno -  nastavno zvanje docenta na Katedri za računovodstvo,  dr. sc. Ane Novak, na temu:

"Interne računovodstvene kontrole"

koje će se održati u utorak, 24. studenog  2015. godine u 9,00 sati u  dvorani  9  Ekonomskog fakulteta u Zagrebu u okviru redovite nastave na  preddiplomskom studiju iz kolegija „Računovodstvo“, pred stručnim povjerenstvom u sastavu:

-    Prof. dr. sc. Boris Tušek, predsjednik povjerenstva
-    Prof.. dr. sc. Katarina Žager, član povjerenstva
-    Prof. dr. sc. Branka Ramljak, član povjerenstva ( Ekonomski fakultet Split)

Dekan
Prof. dr. sc. Lajoš Žager