Komentirajte doktorski studij Ekonomije i Poslovne ekonomije Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Dragi doktorandi,
poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij Ekonomije i Poslovne ekonomije Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu trenutačno prolazi postupak reakreditacije koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO).
U tu svrhu, ukoliko želite dostaviti anonimni komentar članovima međunarodnog stručnog povjerenstva, primjedbe, sugestije, ili želite pohvaliti doktorski studij ili rad nekih pojedinaca, slobodno iznesite svoje argumentirano mišljenje putem povjerljive komunikacije https://www.azvo.hr/hr/vrednovanja/postupci-vrednovanja-u-visokom-obrazovanju/reakreditacija-doktorskih-studijskih-programa/komentirajte-rad-svog-visokog-ucilista.
Agencija za znanost i visoko obrazovanje jamči anonimnost svim osobama koje napišu komentar (anonimna dostava poruka). Vaše će se poruke koristiti isključivo u internom radu stručnog povjerenstva te neće biti dostupne predstavnicima vašeg visokog učilišta. Ukoliko želite ugovoriti individualni razgovor s članovima stručnog povjerenstva tijekom posjeta, molimo da to ovdje i napišete. AZVO će u protokolu posjeta ostaviti „prazan sat“ (interni sastanci stručnog povjerenstva) za takve razgovore.