Erasmus pripremni posjeti - kontakt seminar u Poljskoj

Kontakt seminar "European cooperation between universities and enterprises in the field of VET and HE" organizira poljska Agencija za cjeloživotno obrazovanje. Seminar se održava u Varšavi od 13. do 16. listopada 2010.

Kontakt seminar se ostvaruje kao dio Erasmus pripremnih posjeta u sklopu Programa za cjeloživotno učenje.

Ciljna skupina: institucije i organizacije zainteresirane za Leonardo da Vinci projekte mobilnosti i partnerstva

Tema: Leonardo da Vinci i Erasmus povećanje suradnje između visokoškolskih ustanova i poduzeća

Rok za prijavu AMPEU-u je petak 27. kolovoza. Elektroničku prijavu Agenciji kandidat šalje sam a prijavu u papirnatom obliku, koju potpisuje rektor, Nacionalnoj agenciji šalje Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta. Papirnatu prijavu Sveučilište mora poslati AMPEU-u do najkasnije 27. kolovoza (datum na poštanskom pečatu).
Za eventualna pojašnjenja obratite se Renati Hranjec u Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, na e-mail: renata.hranjec@unizg.hr ili na telefon 4698 102.

Više informacija možete pronaći na mrežnim stranicama Agencije za mobilnost i programe EU (AMPEU) te na stranicama Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu.