ERASMUS info dan za studente (Studijski boravci u inozemstvu)

Pozivamo sve studente zainteresirane za studijski boravak u inozemstvu u sklopu programa Erasmus u ak. god. 2011./2012. na Info dan koji će se održati u srijedu, 23. veljače 2011., od 12 do 14 sati u dvorani 7.

Program možete pogledati ovdje (link).

Na Info danu će biti detaljnije predstavljen trenutno raspisan natječaj i studenti će imati priliku čuti iskustva studenata koji su bili na studentskoj razmjeni. Studenti će također moći postaviti pitanja ERASMUS koordinatorici iz Ureda za međunarodnu suradnju UNIZG-a, gđi. Idi Ogulinac, koordinatorici za odlaznu mobilnost iz Ureda za međunarodnu suradnju Ekonomskog fakulteta, gđi. Paulini Matijašec i ECTS koordinatoru, prof.dr.sc. Mariu Spremiću koji će moći dati odgovore na pitanja priznavanja ECTS bodova stečenih na inozemnim sveučilištima.

Studente molimo da se za dolazak prijave na mail pmatijasec@efzg.hr, Paulina Matijašec, koordinatorica za odlaznu mobilnost, UMS EFZG. Rok za prijavu za dolazak na Info dan je utorak, 22. veljače 2011. do ponoći.

Link na natječaj je ovdje.