Ekonomsko novinarstvo iz prve ruke

AIESEC Zagreb u suradnji sa dnevnim poslovnim listom Business.hr, organizira na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, radionicu:“Ekonomsko novinarstvo iz prve ruke“.

Ekonomsko novinarstvo po nekima je najsličnije sportskom: brojke su uvijek jednoznačne, a strategija, odgovaranje na poteze konkurencije i pravilan odabir najjačih aduta odlučit će o pobjedniku. I naravno, veliki su novci u igri.

Je li to doista tako isprobajte u radionici koju vodi Petra Bulić, zamjenica glavne urednice u dnevnom listu Business.hr.

Kako šture brojke pretvoriti u zanimljiv tekst, zašto volimo Narodne novine i DZS, a mrzimo PR-ovce te kako naljutiti ministra financija - neki su od tajni zanata o kojima će se govoriti u uvodnom predavanju.

Svi zainteresirani studenti mogu nam se pridruziti na ovom predavanju, 1.6.2010, u 18:30 sati na EFZG-u. Obavijest o dvorani biti će na oglasnoj ploči pored porte!