Dodatni natječaj za sudjelovanje u Programu ERASMUS za nastavno osoblje u akademskoj godini 2010./2011.

Na temelju Odluke Agencije za mobilnost i programe EU o prihvaćanju prijave za dodjelu financijske potpore na natječaj za 2010. godinu za Erasmus individualnu mobilnost u okviru Programa za cjeloživotno učenje (2010-1-HR1-ERA02-00081), sklopljenih bilateralnih sporazuma sa stranim visokoškolskim ustanovama i preostalih sredstava za Erasmus individualnu mobilnost u svrhu održavanja nastave Sveučilište u Zagrebu raspisalo je dodatni natječaj za sudjelovanje u Programu ERASMUS za ak. god. 2010./2011. i za financijsku potporu namijenjenu nastavnom osoblju koje odlazi na inozemne visokoškolske ustanove u zimskom i ljetnom semestru ak. god. 2010./2011.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta https://international.unizg.hr/ .

Osobe koje se žele prijaviti na ovaj natječaj, a ispunjavaju uvjete navedene u natječaju, trebaju do
zaključno ponedjeljka 15. studenog 2010. u pisarnicu Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, 10000 Zagreb i na elektroničku adresu renata.hranjec@unizg.hr dostaviti tražene dokumente s
naznakom ,,Dodatni natječaj za Program ERASMUS - nastavno osoblje".