Doc. dr. sc. Tomislav Hernaus izabran za gostujućeg profesora na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Ljubljani

Senat Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani izabrao je dr. sc. Tomislava Hernausa, inače docenta na Katedri za organizaciju i menadžment, za gostujućeg profesora na razdoblje od pet godina, tj. od 2016. do 2020. godine.

U svojstvu gostujućeg profesora doc. dr. sc. Tomislav Hernaus surađivat će s članovima Katedre za menadžment i organizaciju Ekonomskog fakulteta u Ljubljani u istraživačkim i projektnim aktivnostima.

Povremeno će izvoditi nastavu na kolegijima preddiplomskog i diplomskog studija kao
što su Suvremene teorije organizacije, Projektiranje organizacije i drugi, a održavat će i istraživačke radionice i seminare za doktorske studente. Detaljan popis svih gostujućih profesora na Ekonomskom fakultetu u Ljubljani možete pronaći na sljedećem linku.