AMAC-UK akademska nagrada - otvoren natječaj

ALMAE MATRIS ALUMNI CROATICAE
United Kingdom Association of Alumni and Friends of Croatian Universities

AKADEMSKA NAGRADA AMAC-UK
ZA GODINU 2016

AMAC-UK raspisuje natječaj za nagradu u vrijednosti od £1000 za projekte iz područja znanosti ili kulture, povezane sa znanstvenom ustanovom u Velikoj Britaniji. Prijaviti se mogu studenti svih sveučilista u Hrvatskoj na dodiplomskoj ili postdiplomskoj nastavi, te mlađi znanstvenici u Republici Hrvatskoj.
Kandidat mora biti:
(a) sadašnji ili bivši student jednog od sveučilišta Republike Hrvatske