Znanstveni skup TRGOVINA KAO POKRETAČ RAZVOJA SREDNJE I JUGOISTOČNE EUROPE

Katedra za trgovinu organizira međunarodni skup TRGOVINA KAO POKRETAČ RAZVOJA SREDNJE I JUGOISTOČNE EUROPE koji će se održati 16.11.2011. u 14 sati na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu.
Cilj skupa je istražiti ulogu trgovine u gospodarstvu zemlje, te identificirati moguća područja poboljšanja aktualne trgovinske situacije u regiji.

KATEDRA ZA TRGOVINU EKONOMSKOG FAKULTETA SVEUČILIŠTA U ZAGREBU

ORGANIZIRA ZNANSTVENI SKUP S MEĐUNARODNIM SUDJELOVANJEM

TRGOVINA KAO POKRETAČ RAZVOJA SREDNJE I JUGOISTOČNE EUROPE

koji će se održati 16.11.2011. od 14 do 18 sati u kongresnoj dvorani Ekonomskog fakulteta u Zagrebu.

CILJ SKUPA je istražiti ulogu trgovine u gospodarstvu zemlje, te temeljem razmjene iskustava i saznanja sa znanstvenicima i stručnjacima zemalja regije, identificirati moguća područja poboljšanja aktualne trgovinske situacije u regiji. Rezultati znanstvene rasprave doprinijet će razumijevanju specifičnosti razvoja trgovine i njenih potencijala u odnosu na razvijena gospodarstva

Na skupu će se prezentirati 13 znanstvenih radova, a prateći Zbornik sadrži 23 rada iz 7 država Srednje i Jugoistočne Europe.

Program skupa>>>

Službena stranica skupa>>>