Slobodna mjesta i prijave za treći krug rangiranja

Objavljena je Odluka o slobodnim mjestima nakon upisa u drugom krugu rangiranja i otvorene prijave za treći krug rangiranja na Diplomske sveučilišne studije.
 Dana 15.10.2013. godine objavljena je Odluka o slobodnim mjestima nakon provedenih upisa u drugom krugu rangiranja kandidata za upis studenata na Diplomske sveučilišne studije "Poslovna ekonomije" i "Ekonomija".

- Odluka o slobodnim mjestima nakon provedenih upisa u 2. krugu (PDF)

Kandidati koji se prijavljuju za treći krug rangiranja za prijavu trebaju ispuniti Obrazac zamolbe za prijenos prosjeka i predati ga u Urudžbeni ured u srijedu, 16.10.2013. godine u vremenu od 09 do 10 sati.

- Obrazac zamolbe za prijenos prosjeka (DOC)

Upisi studenata po osnovi rangiranja u trećem krugu izvršit će se u četvrtak, 17.10.2013. godine u 9 sati u sobi br. 6 Studentske referade.