Rezultati drugog kruga rangiranja

Objavljeni su rezultati drugog kruga rangiranja za upis studenata u prvu godinu diplomskih sveučilišnih studija akademske 2011/2012. godine.

Rezultati su dostupni u Excel tablicama na sljedećem linku - revidirano 19.10.2011. u 16:00 sati!!!
Upisi studenata po održanom drugom krugu rangiranja održat će se u četvrtak, 20.10.2011. godine prema sljedećem rasporedu:

Studenti koji su završili studij na Ekonomskom fakultetu – Zagreb:
  • u 9.00 sati u dvorani 6 – smjerovi: Analiza i poslovno planiranje, Ekonomija, Financije, Marketing.
  • u 11.00 sati u dvorani 6 – smjerovi: Menadžerska informatika, Menadžment, Računovodstvo i revizija, Trgovina, Turizam.

Studenti koji su završili studij na drugim fakultetima u Hrvatskoj ili inozemstvu, studij Ekonomike poduzetništva u Varaždinu ili studij Poduzetništva u Bjelovaru:
  • u 9.00 sati u dvorani 6.