Rezultat prvog kruga rangiranja i raspored upisa studenata na Diplomski sveučilišni studij

Sve važne informacije o rezultatu prvog kruga rangiranja i rasporedu upisa studenata na Diplomski studij dostupne su klikom na naslov ove vijesti.
Rezultat prvog kruga rangiranja objavljen je na sljedećem linku:

Rezultat prvog kruga rangiranja za upis na diplomske sveučilišne studije „Poslovna ekonomija i „Ekonomija“ akademske 2016/2017. godine (PDF).

RASPORED UPISA STUDENATA NA DIPLOMSKI STUDIJ
Studenti drugih fakulteta, strani državljani kao i studenti koji su završili prethodni studij dulje od 90 dana AAI identitet će dobiti na mail koji su naveli u pretprijavi za diplomski studij do 20:00 sati 12.10.2016. godine.

Svi studenti Ekonomskog fakulteta Zagreb trebaju imati AAI identitet spreman za korištenje nakon objave rezultata inicijalnog rangiranja (AAI kojeg su koristili i do sada na prethodnom studija). U suprotnom birat će izborne kolegije po principu „gdje je ostalo mjesta u kvoti“ prema rasporedu upisa.

Upisi studenata Ekonomskog fakulteta Zagreb, te studenata drugih fakulteta koji su na preddiplomskom sveučilišnom studiju ostvarili 240 ECTS bodova, a ostvarili su pravo upisa na diplomske studije „Poslovne ekonomije“ i „Ekonomije“  po osnovi prvog kruga rangiranja održat će se 15. listopada 2016. godine po sljedećem rasporedu:

„Analiza i poslovno planiranje“, redoviti i izvanredni – dvorana 2 u 9:00 sati
„Ekonomija“, redoviti i izvanredni – dvorana 5 u 12:00 sati
„Financije“, redoviti i izvanredni – dvorana 3 u 12:00 sati
„Marketing“, redoviti i izvanredni – dvorana 2 u 12:00  sati
 „Računovodstvo i revizija“, redoviti i izvanredni – dvorana 3 u 9:00 sati
„Trgovina“, redoviti i izvanredni – dvorana 6 u 9:00 sati
„Turizam“, redoviti i izvanredni – dvorana 5 u 9:00 sati
„Menadžerska informatika, Managerial Informatics, Trade i Management“, redoviti i izvanredni – dvorana 1 u 9:00  sati
„Menadžment“, redoviti i izvanredni – dvorana 6 u 12:00 sati.

VAŽNO!
SVI STUDENTI KOJI NE PRISTUPE UPISU U GORE NAZNAČENO VRIJEME GUBE PRAVO UPISA BEZ OBZIRA JESU LI UPIS IZVRŠILI PUTEM STUDOMATA!

Studenti upisuju Diplomski sveučilišni studij u akademskoj 2016./2017. i putem Studomata u ZIMSKI semestar s izbornim kolegijima, od petka 14. listopada 2016. godine od 08:15 sati do subote 15. listopada 2016. godine do 08:15 sati.

Napomena:

1. Redoviti studenti koji po prvi puta upisuju prvu godinu diplomskog studija ne plaćaju studentsku participaciju u skladu s Odlukom Vlade Republike Hrvatske o punoj subvenciji participacije redovitih studenata u troškovima studija i sufinanciranju materijalnih troškova javnim visokim učilištima u Republici Hrvatskoj u akademskoj godini 2016./2017. U slučaju da Vlada RH ne podmiri troškove studija redovitim studentima u akademskoj 2016./2017. godini, Fakultet pridržava pravo da nepodmireni iznos troškova naplati od upisanih studenta.

2. Studenti koji upisuju diplomski sveučilišni studij, a prethodno su već diplomirali na nekom od diplomskih sveučilišnih studija (ili više njih), u akademskoj godini 2016./2017. upisuju kao izvanredni studenti i plaćaju studentsku participaciju u visini od 7.200 kuna. Dokaz o izvršenoj uplati studenti su dužni priložiti prilikom upisa.

3. Izvanredni studenti plaćaju studentsku participaciju u visini od 7.200 kuna. Dokaz o izvršenoj uplati studenti su dužni priložiti prilikom upisa.

4. Studenti strani državljani iz zemalja izvan Europske unije plaćaju studentsku participaciju u visini od 16.500 kuna. Dokaz o izvršenoj uplati studenti su dužni priložiti prilikom upisa.

5. Studenti na studijskom smjeru „Managerial Informatics“, „Management“, i „Trade“,  plaćaju studentsku participaciju u visini od 28.000 kuna. Dokaz o izvršenoj uplati studenti su dužni priložiti prilikom upisa.

Uplatu izvršiti na IBAN: HR 0723600001101351242,
Poziv na broj – OIB kandidata
Opis plaćanja – upis akademske 2016./2017.godine

Za upis je potrebno kupiti upisni materijal i priložiti tri slike 4 x 6 cm:
Komplet upisnog materijala (kandidati kupuju u Skriptarnici Ekonomskog fakulteta - Zagreb).
Uplatu u iznosu od 500,00 kn izvršiti na IBAN: HR 0723600001101351242,
Poziv na broj – OIB kandidata