Prvi nastavni sat za studente prve godine (brucoše)

Uvodni sat za studente prve godine preddiplomskog sveučilišnog studija održat će se u Kongresnoj dvorani Ekonomskog fakulteta Zagreb 06.10.2014. s početkom u 10:00 sati. Za studente prve godine stručnog studija uvodni sat održat će se na Kampusu Borongaj 06.10.2014. u 9:00 sati. Više saznajte klikom na naslov vijesti.
Pozivamo sve studente I. godine preddiplomskog sveučilišnog studija  na prvi zajednički nastavni sat
u ponedjeljak, 6.10.2014. godine u 10,00 sati
u  Kongresnu  dvoranu  Ekonomskog fakulteta
na kojem će ih pozdraviti i poželjeti im dobrodošlicu Dekan i Uprava Ekonomskog fakulteta

ZBOG ODRŽAVANJA UVODNOG SATA ZA BRUCOŠE, NASTAVA SE PREKIDA OD  9,45 DO 11,15  SATI !

OBAVIJEST  REDOVNIM STUDENTIMA I. GODINE  STRUČNOG STUDIJA
koji pohađaju nastavu u Kampusu BORONGAJ

Obavještavamo studente stručnog studija da će se dana
06. listopada 2014.  u 9,00 sati u Kampusu Borongaj
održati uvodno predavanje koje će održati Voditelj stručnog studija prof. dr. sc. Boris Sisek
Nakon  toga  održati će se redovna nastava.

Zagreb, 01. listopada 2014.

Dekan

Prof. dr. sc. Lajoš Žager, v.r.