On-line studentska anketa Sveučilišta u Zagrebu

Od 10.01.2011 do 31.01.2011.  provodit će se on-line Studentska anketa za vrednovanje rada nastavnika na svima sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu. Anketa se provodi putem Informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU).
Pozivamo studente da svakako ispune anketu, te svojim odgovorima doprinesu kvaliteti studija.

U skladu s člankom 92. Statuta Sveučilišta u Zagrebu koji propisuje redovitu provjeru nastavnog rada zaposlenika, Ured za upravljanje kvalitetom Sveučilišta u Zagrebu svaki semestar organizira Studentsku anketu za vrednovanje rada nastavnika na svima sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu.

Od akademske godine 2007./2008. studentska anketa provodi se on-line za sve sastavnice putem Informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU).
Anketa obuhvaća 3 zasebne dimenzije rada nastavnika odnosno studentsku percepciju stručnosti nastavnika za područje koje predaje, procjenu kvalitete izvedbe nastave te odnos prema studentima i motivaciju za rad.
Anketa također sadrži i pitanje u kojem studenti daju opću ocjenu rada nastavnika.
Anketa će se provoditi od 10.01.2011 do 31.01.2011.  putem Informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU).