Održano predavanje gosp. Tetsuye Kaide, Toyota Motor Corporation

Gospodin Tetsuya Kaida, General Manager Projects of Toyota Motor Corporation, održano je u ponedjeljak, 29.11.2010. na temu: "Space and Wind, Behind Corporate Value Development".

Kaida-san manager je Corporate Value Creation (JOV) tima u Toyota Motor Corporation. Radi se o jednom nadasve nekonvencionalnom timu koji je prije svega ambasador japanske kulture, vrijednosti i originalnosti. Duh JOV tima živi u njegovim članovima te najbolje do izražaja dolazi kroz njihovu neprestanu težnju ka razumijevanju kulturnih raznolikosti i zajednički rast kroz otkrivanje individualne i zajedničke jedinstvenosti.  Četiri kreativna centra u Bangkoku, Bilbau, Bukureštu i Chicagu, osnovana od strane JOV-ja kao dio njihove kreativne mreže te služe kao najbolji dokaz uspješnosti. Upravo ti centri su inkubatori novih ideja i kolijevka kreativnosti budućih generacija. JOV u okviru svojih aktivnosti iznimnu važnost pridaje mlađoj generaciji, kao osnovnom generatoru ideja budućnosti. Upravo iz tog razloga pokrenut je projekt pod nazivom Academic Network, a sve u svrhu povezivanja sa sveučilištima diljem svijeta. Glavni nosioci te mreže su Ekonomski fakultet Zagreb, Romanian-American University, International University of Japan i Deusto University Bilbao.

Fotogalerija EFZG